Zpracování osobních údajů

Tato politika ochrany soukromí je v souladu s ustanoveními čl. 13 odst. 1 a par. 2 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016. Ve zkratce GDPR.

Administrátorem vašich osobních údajů je společnost Tomasz Palka sídlem na Mírovém nám. 519/3d, 703 00 Ostrava - Vítkovice; e-mail: info@aggr.cz tel: +420 776 523 045. Přístup k osobním údajům zadaným na webových stránkách má firma HOSTERSI společnost s ručením omezeným, sídlo Rybnik, ul. PCK 26A která se věnuje zajištění a ochranou serverů pro Dobermans Aggresive. 

1. Osobní údaje uváděné při registraci

  • Shromažďujeme, uchováváme a zpracováváme Vaše data, které nám poskytnete jako součást nákupu na webových stránkách, abyste mohli využívat naše služby. Jsme oprávněni shromažďovat následující údaje: jméno a příjmení, pohlaví, datum narození, e-mailovou adresu, poštovní adresu, doručovací adresu (pokud je odlišná), telefonní číslo, mobilní telefonní číslo, číslo faxu, podrobnosti týkající se plateb, případně název a DIČ firmy. Údaje jsou nezbytné pro kompletování a odeslání objednávek podaných v našem internetovém obchodě, pro případ kontaktu s klienty,  pokud by se u realizace objednávky vyskytly nějaké problémy, řešení nároků, výměn, vratek nebo reklamací klientů. Můžete změnit nebo odstranit údaje za použití Panelu klienta nebo spojit se zaměstnanci obchodu Dobermans Aggressive.
  • Osobní údaje slouží nám také pro aktualizování nákupních tendencí. Díky statistice se můžeme dovědět, jaké výrobky jsou populární s ohledem na věk nebo bydliště klientů.
  • Aby bylo možné odeslat objednávku, zpřístupňujeme následující údaje: jméno a příjmení, poštovní adresu a adresu dodání (pokud jsou různé) telefonní číslo nebo číslo mobilního telefonu, případně název firmy pokud byl uveden. Firmy, které používají námi uváděné údaje, jsou:  Česká pošta, s.p. Politických vězňů 909/4 225 99 Praha 1 a  General Logistics Systems Czech Republic s.r.o. Průmyslová 5619/1, 586 01 Jihlava.

2. Osobní údaje uváděné u vyplňování kontaktního formuláře

  • Kontaktní formulář slouží pro kontakt se zaměstnanci firmy. Je přístupný jak pro uživatelé, kteří mají účet tak i pro nezaregistrované. Při vyplňování kontaktního formuláře shromažďujeme následující údaje: emailová adresa, jméno a příjmení, případně údaje firmy, telefonní číslo nebo kontaktní telefonní číslo. Tyto údaje jsou pro nás potřebné, abychom se mohli spojit s klienty a udělit jim odpovědi na otázky zadané ve formuláři. 

3. Newsletter

  • Značka Dobermans Aggressive využívá newsletter pro kontakt se svými klienty. U registrace uvedená emailová adresa je poskytnuta dobrovolně, pouze ty emailové adresy uvedené v příslušném místě jsou zapsány do seznamu  subskribentů. Nevyužíváme pro marketingové účely emailové adresy uváděné u registrace nebo z objednávkového formuláře. Emailové adresy jsou uchovávány prostřednictvím firmy Newsletter2Go GmbH, Marie-Elisabeth-Lüders-Str. 1, 10625 Berlín, Germany.

Vaše osobní údaje budou uchovávány po dobu 10 let, čili po dobu využití marketingových možností a analýzu údajů nezbytných k podnikání nebo do doby odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů. Každý, kdo nám poskytl osobní údaje, má právo na přístup ke svým osobním údajům, na jejich opravy, odstranění nebo omezení zpracování a také podat stížnost u dozorujícího orgánu. V případě otázek se na nás můžete obrátit.

Back to Top