Příprava a expedice

Jak připravujeme zásilku?
Po zadání objednávky v našem obchodě, jsou výrobky nejprve připraveny ve skladu, poté zabalené a předané pracovníkovi zásilkové společnosti. Po opuštění centra přepravy je zapnuta možnost sledování zásilky, díky tomu můžete zkontrolovat, kde se aktuálně váš balík nachází, dostanete od nás email s odkazem na stránku kurýrní společnosti. Tato funkce je k dispozici 24 hodin denně od chvíle, kdy je zásilka poslána.

Doba dodání
Doručení objednávek trvá od 2 do 5 pracovních dnů. To je čas potřebný na zaslání peněz na náš účet, připravení balíku a jeho doručení. Jakmile budeme připravovat váš balík na zaslání, budeme vás o tom informovat emailem. Po opuštění skladu trvá dopravení zásilky od 1 do 3 pracovních dnů. Kurýři doručují zásilky v hodinách mezi 8-17 (od pondělí do pátku). Zásilky jsou odesílány dvakrát týdně úterý/čtvrtek.

Nedoručená zásilka
Jestliže balík nedorazil, protože vás kurýr nezastihl doma v době jeho doručení, neznamená to, že zásilka byla poslána zpátky do našeho obchodu. Pokud se balíky nepodaří doručit napoprvé, kurýr opakuje pokus o doručení a v případě neúspěchu ještě jednou. Po třech pokusech je balík umístěn na krátkou dobu do skladu zásilkové společnosti a teprve odtud je poslán zpátky k nám.

Náklady na dopravu
Informace týkající se nákladů na dopravu můžete zkontrolovat v záložce („Doprava“) s využitím kalkulačky nákladů na dopravu.

Back to Top