Široká nabídka oblečení je určena pro muže se silnou osobností, kteří chtějí zdůraznit svůj charakter a odvážný styl života. Pánské oblečení Doberman’s Aggressive bylo navrženo pro lidi, kteří oceňují originální design a sází na pohodlí. Pohodlná trička s krátkým a dlouhým rukávem a také trička s charakteristickými nápisy se osvědčí s maskáčovými kalhotami, kalhotami ve vojenském stylu typu cargo, a také se sportovními teplákovými kalhotami a s džíny. Součástí nabídky jsou také krátké cargo kalhoty, vybavené vnějšími a vnitřními kapsami ideálními pro letní období.

Doberman’s Aggressive nabízí mikiny s atraktivními vzory určené pro aktivní muže, které neomezují pohyb. V nabídce obchodu mohou zákazníci najít mikiny s kapucí pro každé roční období. K dispozici jsou také klasické druhy mikin, se zipem nebo oblékané přes hlavu. Příjemný pocit tepla poskytují svetry s kapucí, se zpevňujícími záplatami a zakončením. Zimní bundy ve vojenském stylu s originálními nášivkami a výšivkami se osvědčí také jako motorkářské oblečení.

Pánské oblečení Doberman’s Aggressive se vyznačuje dokonalým designem jako i kvalitou provedení. Všechny mikiny a trička jsou ušité z 200g vysoce kvalitní bavlny, díky čemuž se oblečení dobře nosí a udržuje střih i po několika praních. Nejnovější modely pánského oblečení je také možné najít v sekci NOVINKY.

Back to Top