Dámská mikina klokanka Impertinent

Dámská mikina klokanka Impertinent

1.249 Kč*

Mikina klokanka s kapucí a kapsou je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Mikiny klokanky jsou naší další nabídkou, která patří do nové dámské kolekce. Je vypasovaná, má trochu delší střih a díky tomu zvyšuje pohodlí při nošení. Na hrudi jsme umístili charakteristický potisk Aggressive. Celý nápis má tvar trojúhelníku, díky tomu opticky zeštíhluje postavu. Mikina klokanka patří do nové "agresivní" řady pro odvážné ženy.

Tabulka Velikostí

Velikost S M L XL 2XL
Šířka hrudi 96 104 112 122 -
Délka rukávu vnitřní 52 53 54 56 -
Délka rukavu vnější 62 63 64 66 -
Délka 65 67 69 72 -

Zobrazit výrobek

Široká nabídka oblečení je určena pro muže se silnou osobností, kteří chtějí zdůraznit svůj charakter a odvážný styl života. Pánské oblečení Doberman’s Aggressive bylo navrženo pro lidi, kteří oceňují originální design a sází na pohodlí. Pohodlná trička s krátkým a dlouhým rukávem a také trička s charakteristickými nápisy se osvědčí s maskáčovými kalhotami, kalhotami ve vojenském stylu typu cargo, a také se sportovními teplákovými kalhotami a s džíny. Součástí nabídky jsou také krátké cargo kalhoty, vybavené vnějšími a vnitřními kapsami ideálními pro letní období.

Doberman’s Aggressive nabízí mikiny s atraktivními vzory určené pro aktivní muže, které neomezují pohyb. V nabídce obchodu mohou zákazníci najít mikiny s kapucí pro každé roční období. K dispozici jsou také klasické druhy mikin, se zipem nebo oblékané přes hlavu. Příjemný pocit tepla poskytují svetry s kapucí, se zpevňujícími záplatami a zakončením. Zimní bundy ve vojenském stylu s originálními nášivkami a výšivkami se osvědčí také jako motorkářské oblečení.

Pánské oblečení Doberman’s Aggressive se vyznačuje dokonalým designem jako i kvalitou provedení. Všechny mikiny a trička jsou ušité z 200g vysoce kvalitní bavlny, díky čemuž se oblečení dobře nosí a udržuje střih i po několika praních. Nejnovější modely pánského oblečení je také možné najít v sekci NOVINKY.

Back to Top